... fra Klubbens eget kokkelaug.
TIRSDAG 10.9. ca KLOKKA 19.00 ( Vær rask i dusjen etter treningsøkta!)

VM i Østfold er over og FSK kan se tilbake på arrangementet med stolthet over at vi som klubb bidro til at dette ble et veldig vellykket arrangement. Utallige dugnadstimer har blitt utført av klubbens medlemmer - det er ikke ett område vi ikke har vært involvert i.

FSK er veldig stolt over at Marianne, Kamilla, Gaute og Martin kvalifiserte seg til VM, gjorde deres beste og ga oss mye spenning underveis. Dere er helter i våre øyne uavhengig av medaljer.

FSK inviterer til klubbkveld med hyggelig samvær, en klapp på skuldra til oss selv for innsatsen vi bidro med, KVELDSMAT v/ Helminsen og Poppe (og hjelpere), KAKE og selvfølgelig overrekkelse av premier til barn og ungdom som lagde HEIAplakater og heiet på Kamilla, Gaute, Marianne og Martin så det runget på stadion.

VELKOMMEN

NB: Påmelding på Facebook arrangementet ”Klubbkveld med kveldsmat” på FSK O-gruppa link her... Eller send en mail til This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.